Disclaimer

Mevlid Kandılı için sorumluluk reddi
Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Mevlid Kandili için Sorumluluk Reddi Beyanları
Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://mevlidkandili.com/ – iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. Mevlid Kandılı, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Mevlid Kandili) bulduğunuz her türlü bilgiyi almanız kesinlikle sizin sorumluluğunuzdadır. Mevlid Kandili, web sitemizin kullanımına bağlı olarak meydana gelen kayıp ve / veya zararlardan sorumlu tutulamaz.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamak için çaba sarf etmemize rağmen, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve “kötü” olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce oluşabilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışındaki farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak
Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Güncelleme
Bu belgede güncelleme, değişiklik yapma veya değişiklik yapmamız gerekirse, bu değişiklikler burada açıkça belirtilecektir.